Mesleki Eğitim, Kurumumuz 6331 Sayılı yasa gereğince Mesleki Eğitim verme yetkisine sahiptir.

Hakkımızda

Yazı Boyutu

2005 yılında kurulmuş olan, İstanbul merkezli OZCGRUP özel dikkat ve benzersiz pazarlama felsefeleri aracılığıyla, gelişmekte olan sektöründeki yenilikleri yakından takip eden, uzmanlık alanları Mesleki Eğitimler , Hijyen Eğitimi, İlkyardım Eğitimi olan güçlü bir organizasyondur.

Müşterileri ile etkili, başarılı ve uzun vadeli ilişkiler oluşturma amacı güden OZCGRUP küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ve çeşitli devlet kuruluşlarının bünyesindeki personelin Mesleki Eğitimler, Hijyen Eğitimler, İlkyardım Eğitimleri ile ilgili destekçisi konumunda olan bir şirkettir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en akılcı çözümleri tespit ederek bu çözümlere uygun uygulamaları yapmaktadır.

Çalışma Felsefesi

Mesleki Eğitimler , Hijyen Eğitimi, İlkyardım Eğitimi Hizmetleri alanlarındaki mükemmellik için kurumsal gücümüze ek olarak, müşterilerimizin memnuniyeti ve yapılan uygulamaların kalitesi bizim için büyük önem taşımaktadır. Sonuç olarak, OZCGRUP çalışma mantığıyla sektöründe bir fark yaratmakta ve bu doğrultuda proaktif önlemler almaktadır.

Çok çeşitli sektörlerde çalışan binlerce personeli sertifikalandıran OZCGRUP, müşterilerinin FARK yaratması açısından atması gereken adımları büyük bir titizlikle belirlemekte ve bu sayede müşterilerinin uygun standartlara ulaşmasını öncelikli hedefleri arasında tutmaktadır.